Společnost BUSINESS EXPRESS byla založena v roce 2015 s cílem nabídnout kvalitní kurýrní službu se zaměřením na obchod a prodej.

Vlastní kurýrní službu jsme postavili na základech a know-how vycházejících z mnohaletých zkušeností klíčových osob společnosti v tomto oboru.

Mnoho společností v různých odvětvích potřebuje zprostředkovat kontakt se svým stávajícím a nebo potenciálním novým klientem. Nabízíme unikátní službu, prostřednictvím které takový kontakt náš obchodní partner může realizovat. Obchodní kurýr B-EXPRESS zaručuje profesionální přístup ke klientovi, vyřízení požadovaných úkonů, a přináší přidanou hodnotu v podobě mnoha doplňkových služeb, které náš obchodní partner nalezne již v základní ceně za službu.

Uvědomujeme si, že pro našeho obchodního partnera je nezřídka kurýr první a zároveň poslední osobou, která za něj s koncovým klientem jedná. I proto si členy našeho týmu pečlivě vybíráme, školíme, a pravidelně ověřujeme kvalitu jejich práce. Cílem je pro nás vysoká spokojenost obchodního partnera, a jeho jistota, že s koncovým klientem jednáme dle jeho požadavků, a zanecháme v něm výborný dojem.

Při spolupráci s námi získáte nejen důvěryhodného poskytovatele kurýrních služeb, ale také zefektivníte Váš obchod s klienty.

Je možné, že jste dosud neuvažovali o využití kurýrní služby pro Váš obchod?
Rádi Vám pomůžeme připravit proces tak, aby byl efektivní pro tento způsob kontaktu s klientem. Poradíme čeho se nejlépe vyvarovat, a doporučíme vhodnou alternativu.
Vyzkoušejte naše schopnosti v pilotním projektu, který můžeme kapacitně, časově, a regionálně připravit na míru Vašim požadavkům.

Denně monitorujeme a kontrolujeme hovory kurýrů s Vašimi klienty. Dokážeme pomoci se zajištěním služeb call centra v naší skupině – Blue Ocean Call.

NAŠE SLUŽBY:

  • Vaše zakázky spolehlivě doručíme klientům kdekoliv v ČR
  • Denně je Vám k dispozici celá síť našich profesionálních obchodních kurýrů
  • Oceníte ochotu v jednání s Vámi i Vašimi klienty
  • Naleznete u nás komplexní řešení Vašich požadavků – kurýrní služby,lettershop, back office, podpora call centra
  • Zásilky přepravujeme v bezpečnostních boxech, které plombujeme vlastními unikátními pečetěmi
  • Na přání vybavíme kurýry platebními terminály pro přijetí bezhotovostní platby, a zajistíme GPS lokaci doručení zásilky